TOP AKCIEaktuality

Vítame Vás na webových stránkach penzióna Javorník. Dúfame, že tu nájdete všetky potrebné informácie k tomu, aby ste mohli stráviť príjemný čas v nádhernom prostredí Kysúc.

Viac

LETNÁSEZÓNA

V lete Vám okolie ponúka možnosť turistiky a cykloturistiky v okolitých horách a taktiež zbieranie lesných plodov. Stredisko Makov Kasárne ponúka svojou polohou nezabudnuteľné hrebeňové túry.

Viac

ZIMNÁSEZÓNA

V zime si prídu na svoje lyžiari a bežkári. Penzión sa nachádza v Turisticko – lyžiarskom stredisku Zona snow (priamo na lyžiarskom svahu). Veríme, že u nás zažijete nezabudnuteľnú lyžovačku.

Viac

Penzión Javorník Kysuce

Vítame Vás na internetovej stránke penziónu Javorník!

V našom penzióne s radosťou privítame všetkých návštevníkov, ktorí majú radi prírodu, lyžovanie, či wellness. Toto všetko totiž nájdete u nás na jednom mieste. Keďže sídlime na pomedzí Moravy a Slovenska, sme ľahko dostupný z Českej i Slovenskej republiky. Penzión Javorník je teda ideálnym miestom na aktívny oddych, ale i na relaxáciu pre každého.

Pri návšteve nášho penziónu zistíte, že ide o ideálne miesto pre rodinnú dovolenku na Kysuciach v letnom i zimnom období. Máte tu totiž možnosť stráviť so svojou rodinou čas v krásnej prírode, ale môžete si užívať i športové aktivity a mnoho iného.

Penzión Kysuce je však vhodný aj pre rôzne firemné akcie. Ak teda vlastníte firmu a chcete svojich zamestnancov motivovať k lepším výkonom, zorganizujte im teambuilding v našom penzióne. Určite ocenia krásu okolitej prírody, možnosť športového vyžitia, ale i skvelý wellness priamo v penzióne.

Príďte nás navštíviť a užite si relax v 1000 metrovej nadmorskej výške. Tešíme sa na Vašu návštevu!